Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Bumerang Bale Gösterisi
Atatürk ve Mavi Vatan Konferansı
Öncü Kadınlarımız Müzikli Tiyatro Gösterisi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ATATÜRK'LE TÜRKÜLEŞEN KURTULUŞUMUZ

Atatürkçü Düşünce Derneği Karşıyaka Şubesi olarak, 18 Mayıs 2015 Pazartesi günü çok başarılı bir etkinliği gerçekleştirdik.
21.05.2015 / 21:24


Senaryosunu TRT  baş spikeri sayın  Fikret Alan'ın yazdığı,  şefliğini sayın Gürnüş Öztürk'ün yaptığı ağırlıklı olarak öğretmenlerden oluşan İzmir Öğretmenler Korosu'nun seslendirdiği, müzik, anlatı, gölge oyunları, sahne canlandırmaları, multivizyon gösterileri ve halk oyunlarının yer aldığı ve kelimenin tam anlamıyla bir "şölen" olan etkinlik Bostanlı Açık Hava Tiyatrosu'nda (Suat Taşer) gerçekleştirildi.Suat Taşer tiyatro salonu yaklaşık bin kişiliktir ve  salonu doldurmayı başardık. Bu vesileyle, salonu Derneğimize güvenip veren ve çok yoğun programına karşın açış konuşmasını yapmak üzere hazır bulunan Belediye Başkanımız sayın Hüseyin Mutlu Akpınar'a da ne kadar teşekkür etsek azdır.  Öte yandan, asıl teşekkürü hak edenlerin salonu dolduran üyelerimiz ve  dostlarımız olduğunu da belirtmemiz gerekir.


Söz  teşekkürden açılmışken, içten destekleri ve katılımları için Atatürkçü Düşünce  Derneği Menemen Şube Başkanı sayın Elif Orhan ve Kemalpaşa Şube Başkanı sayın İbrahim Kasap'ın isimlerini özellikle belirtmemiz gerekir. Ayrıca, Genel Disiplin Kurulu üyemiz sayın Kadriye Atasoy, Genel Denetleme Kurulu üyemiz sayın Mualla Yılmaz ve Genel Merkez Bilim ve Danışma Kurulu üyemiz sayın Ahmet Gürel' de varlıkları ile bizlere güç verdiler.


"Gelen de sağolsun gelmeyen de" demekle birlikte, mutlaka katılacağını belirtmekle birlikte, hiç bir gerekçe göstermeden katılmayanlara da, bizlerin ve   özellikle de Fikret Alan ve Gürnüş Öztürk hocalarımızın emeklerine saygı adına sitemde bulunmaya hakkımız olduğunu düşünüyoruz.


Türkiye'mizin çok önemli bir seçime hazırlandığı bu dönemde, Atatürkçü Düşünce derneği olarak, topluma birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı vermiş olmak bizim için çok önemliydi. Bu görevi yerine getirdik. Mutluyuz! Böyle zor ancak büyük işler yapabileceğimizi gördük. Gururluyuz!
Etiketler:
Bu 1120
Yazarın Diğer Yazıları
ADD Karşıyaka Şubesi 13. Olağan Genel Kurulu yapıldı
Atatürkçü Düşünce Derneği Karşıyaka Şubesi 13. Olağan Genel Kurulu başarıyla gerçekleştirildi. Genel Kurul sonucuna göre Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları ile Genel Merkez Delegeliği'ne seçilen üyelerimizin listesi ve aldıkları oylar aşağıdadır. Yeni görevlere seçilen üyelerimize çalışmalarında başarılar dileriz.

YAZARLAR


Sayac Yeri