Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Bumerang Bale Gösterisi
Atatürk ve Mavi Vatan Konferansı
Öncü Kadınlarımız Müzikli Tiyatro Gösterisi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TANSEL ÇÖLAŞAN’DAN ÖRGÜTE TEŞEKKÜR

TANSEL ÇÖLAŞAN’DAN ÖRGÜTE TEŞEKKÜR
Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 15. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimler sonucunda yeni yönetim görevine başlamıştır. Sevgili halkımızın ve örgütümüzün Genel Başkanlığım sürecinde şahsıma ve yönetimlerimize göstermiş olduğu güvene, maddi ve manevi desteğe teşekkürlerimi sunarım.
06.08.2018 / 22:15


TANSEL ÇÖLAŞAN’DAN ÖRGÜTE TEŞEKKÜRAtatürkçü Düşünce Derneği’nin 15. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimler sonucunda yeni yönetim görevine başlamıştır.Sevgili halkımızın ve örgütümüzün Genel Başkanlığım sürecinde şahsıma ve yönetimlerimize göstermiş olduğu güvene, maddi ve manevi desteğe teşekkürlerimi sunarım.
Yurtsever insanlarımızı hücrelerden çıkarmak için Silivri barikatlarını birlikte aştığımız, Ulus ‘ta beraber gaz soluduğumuz, şeker fabrikaları özelleşmesin diye yan yana haykırdığımız, başkanlık sistemine karşı direndiğimiz, seçim ve sandık güvenliği için canla başla çalıştığımız, Atatürkçü Düşünce Derneğini beraber büyütüp güçlendirdiğimiz özverili ve kahraman tüm yönetici, üye ve gençlerimize şükranlarımı sunarım.Tam bağımsız, demokratik, laik Türkiye’nin omuz omuza, örgütlü, kararlı bir mücadele ile yeniden inşa edileceğine inanıyor, bu duygu ve düşüncelerle sizleri sevgiyle kucaklıyorum.
 Tansel ÇÖLAŞAN

Etiketler:
Bu haber toplam 395 defa okundu


Sayac Yeri