Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Bumerang Bale Gösterisi
Atatürk ve Mavi Vatan Konferansı
Öncü Kadınlarımız Müzikli Tiyatro Gösterisi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BEYAZIT KARATAŞ DERNEĞİMİZE ÜYE OLDU

BEYAZIT KARATAŞ DERNEĞİMİZE ÜYE OLDU
Hava Pilot Tümgeneral (E) Beyazıt Karataş Derneğimize üye oldu. 24 Aralık 2014 Çarşamba günü Derneğimizi ziyaret eden Beyazıt Karataş, daha önce vermiş olduğu sözü yerine getirmek üzere, üye olmak için geldiğini belirtti.
26.12.2014 / 20:26
Balyoz tertibine karıştırılan komutanlardan olan Beyazıt Karataş, özel görevli savcıların hazırladığı iddianamede yer alan, kendisine yönelik suçlamaların asılsız olduğunu kanıtlayan kısa bir de görsel sunumu yaptı.

Sunumu izleyen üyelerimiz, savcıların bu kadar tutarsız ve gerçek dışı bir kurgulamayı nasıl hazırladıklarını, özel görevli mahkemenin bu iddianameyi nasıl kabul ettiğini, bu iddianameye dayalı bir yargılamayı nasıl sürdürdüğünü ve hüküm kurduğunu, dahası Yargıtay 9. Dairesinin bu kararları nasıl onayladığını anlayamadıklarını ifade ettiler.

Beyazıt Karataş, sürdürdükleri hukuk mücadelesinin devam edeceğini belirterek Atatürkçü Düşünce Derneği üyesi olmaktan mutluluk ve heyecan duyduğunu belirtti.

Biz de Atatürkçü Düşünce Derneği Karşıyaka Şubesi olarak kendisine “hoş geldiniz” diyor, birlikte olmaktan onur duyduğumuzu belirtiyoruz.
Etiketler:
Bu haber toplam 1102 defa okundu


Sayac Yeri